Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej

    Dnia 3 czerwca w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej odbyła się w naszej parafii tylko jedna procesja. Procesję poprzedziła Eucharystia o godz. 9:00, której przewodniczył i homilię wygłosił ks. Proboszcz Andrzej Walerowski, a wspólnie z nim celebrował Ją ks. wikariusz Andrzej Raczycki.

    Po Mszy świętej w kościele pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła wierni ruszyli ulicami: Kościelną, Plac Wolności, Chrobrego, Młynarską, Ogrodową, Krótką, w kierunku kościoła św. Michała Archanioła, gdzie zostało na zakończenie odśpiewane Te Deum.