Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

  DSC09381

  Powiększyło się grono ministrantów w Jugowej

  W Niedzielę, 26 marca, podczas Mszy św. o godz. 11:00 grono Liturgicznej Służby Ołtarza w Jugowej powiększyło się o pięciu nowych ministrantów: Gracjana Arendarczyka, Alexa Hałuszka, Maksymiliana Pyszka, Kacpra Rogalskiego oraz Krzysztofa Tryburę.

  Mogą oni już nosić czerwoną albę oraz komże, które są głównym ubiorem ministranta i dzięki temu mogą w pełni uczestniczyć służąc na wszelkich Mszach św. i uroczystościach.

  Przyjęcia do grona LSO dokonał Ks. Proboszcz Andrzej Walerowski oraz opiekun ministrantów, Ks. Romuald Witwicki.

  Przez ostatni czas kandydaci do służby kilka miesięcy zdobywali wiedzę liturgiczną, uczyli się ministrantury i pogłębiali swoją wiedzę duchową. Na pamiątkę obłóczyn każdy z chłopców dostał dyplom oraz różaniec.

   

  Zdjęcia w galerii.