Ogłoszenia parafialne – Wniebowstąpienie Pańskie

   Dobromierz, dnia 28.05.2017 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • Środa – Nawiedzenie NMP
  • Czwartek – św. Justyna, męczennika
  • Sobota – Świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
  • Niedziela – Zesłanie Ducha Świętego

O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Stój Sylwia, Stój Kazimiera
  • Dobromierz: Rodzice dzieci Rocznicowych

4.      Od jutra Biały Tydzień dzieci Komunijnych w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00.

5.      Od czwartku nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Dobromierzu po Mszy św. Natomiast w Jugowej w środę i piątek o godz. 16.30 i Msza św., a w Szymanowie w czwartek o godz. 16.30 i Msza św.

6.      Spotkanie młodzieży gimnazjalnej odbędzie się we wtorek 30 maja po Mszy św. w Domu Bożego Miłosierdzia.

7.      W przyszłą niedzielę 4 czerwca Rocznica I Komunii św. o godz. 12.30.  

8.      W przyszłą niedzielę zbieramy ofiary na cele remontowe.

9.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w piątek o godz. 17.30. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

10.  W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

11.  Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu razem z Komitetem Remontu Kościoła w Szymanowie i mieszkańcami Szymanowa i Siodłkowic organizuje VI Parafialny Festyn Rodzinny, który odbędzie się 17 czerwca (sobota) na boisku w Szymanowie. Zwracamy się z prośbą do wszystkich Parafian o ofiarowanie fantów jak w poprzednich latach. W Szymanowie można składać u członków Komitetu Remontowego. Natomiast z pozostałych miejscowości w Dobromierzu na plebanii. Szczegółowy program Festynu podamy w przyszłą niedzielę..