Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI Niedziela Zwykła

                                                                   Dobromierz, dnia 30.09.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XXVI  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 17.30 – 18.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dK
  • Wtorek – św. Aniołów  Stróżów
  • Czwartek  – św. Franciszka z Asyżu
  • Piątek  – św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Liszcz Aneta, Pokrzyk Zofia
  • Dobromierz: Malicki Ryszard, Rzepecki Jerzy, Kościelecka Zenobia,Surmacz Bożena, Rogowski Ryszard

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w Dobromierzu w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 16.00. W niedzielę zmiana tajemnic ŻywegoRóżańca.

6.      Od jutra Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w Jugowej i Szymanowie o godz. 16.00. Natomiast w Dobromierzu o godz. 17.00.

7.      Nabożeństwa Różańcowe w Jugowej w środę i piątek o godz. 15.30, w Szymanowie w  czwartek o godz. 15.30. W Dobromierzu od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00, a w niedzielę przed Mszą św. o godz. 12.30. Dzieci przychodzą na Różaniec w tym tygodniu we wtorek. Czwartek i piątek.

8.      Młodzież przygotowująca się do Bierzmowania przychodzi na Różaniec i Mszę św. we wtorek. Po Mszy św. spotkanie w Domu BożegoMiłosierdzia.

9.      Wyjazd do Legnicy jest odwołany ze względu na małą liczbę osób.

10.   Dziękujemy panu Andrzejowi Walkiewiczowi za odnowienie krzyża misyjnego, panu Andrzejowi Story za skoszenie trawy przy kościele, paniom Juliannie Tarka, Karinie Wiązek i Marii Merkel za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość odpustową.

11.  W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcz na cele remontowe kwotę 250 zł. Razem mamy kwotę 66 960 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj zbieramy ofiary na cele remontowe. 

12.  Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • 1. Martin Rafał Pałaszczuk, zam. Szymanów 65 z Moniką Jadwigą Stępień, zam. Szymanów 65 (zapowiedź III).
  • 2. Damian Ryczek, zam. Jugowa zAleksandrą Matecką, zam. Jugowa (zapowiedź II)