Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XXII Niedziela Zwykła

Dobromierz, 30.08.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.  
2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Czwartek   – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i dK

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:\

  • Jugowa: Liszcz Aneta, Pokrzyk Zofia
  • Dobromierz: Stec Ryszard, Knap Patrycja, Knap Teresa, Kamińska Alicja
  • Szymanów– Zdral Beata, Zawadzka

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:. Przemysław Andrejenko, zam. Świebodzice z Malwiną Barbarą Kowalczyk, zam. Dobromierz (zapowiedź III).

6.      W ubiegłą niedzielę wpłynęło jeszcze na cele remontowe 100 zł.  Bóg zapłać.  Dzisiaj,  jako ostatnią niedzielę miesiąca  zbieramy ofiary  na cele remontowe.

7.     W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela  miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W piątek spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 17.30. W sobotę o godz. 7.30 Różaniec i Msza św. w kościele św. Michała Archanioła. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8.     We wtorek nabożeństwo do św. Michała Archanioła i Msza św. z racji I wtorku miesiąca.

9.     W tym tygodniu wracamy do porządku Mszy św. sprzed okresu wakacji. Msze św. w tygodniu w Jugowej w środę i piątek o godz. 17.00, w Szymanowie w czwartek o godz. 17.00.

10. We piątek 4 września zapraszamy dzieci z rodzicami na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego do kościoła św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00. Od godz. 17.30 będzie spowiedź św.