Ogłoszenia duszpasterskie – XX Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 15.08.2021 r.

1. Kancelaria parafialna   czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę kato licką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego

3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Wtorek – św. Jacka, prezbitera
    • Piątek – św. Bernarda, opata i dK
    • Sobota – św. Piusa X, papieża

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Szynka Bożena, Zieliński Zbigniew
    • Dobromierz: Jakubowska Emilia, Zawadzka Danuta, Buczak Urszula, Hajduk Katarzyna, Bucka Elżbieta
    • Szymanów: Trojanowska Elżbieta, Juszczak Jadwiga

5. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00. miesiąca

6. W niedzielę 1 sierpnia na cele remontowe zebrano jeszcze 430 zł. razem mamy kwotę 14 050 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. W sobotę 28 sierpnia o godz. 14.00 w Szymanowie odbędą się Dożynki Gminne. Dochód przeznaczony będzie na cele remontowe kościoła w Szymanowie. Zwracamy się z serdeczną prośbą do wszystkich Parafian o upieczenie ciast. W przyszłą niedzielę podamy informację, gdzie będziemy przywozić upieczone ciasta.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za wykoszenie trawy przy kościele św. Michała Archanioła państwu Zuzannie i Andrzejowi Walkiewicz, przy kościele św. Piotra i Pawła panu Piotrowi Matkowskiemu i przy Domu Bożego Miłosierdzia od strony ulicy panu Janowi Kazimierskiemu.