Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

  Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła

  Dobromierz, dnia 01.08.2021 r.

  1. Kancelaria parafialna   czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
  2. Po Mszy św. można nabyć prasę kato licką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego
  3. W Liturgii kościoła wspominamy

  • Środa – św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • Piątek – Przemienienie Pańskie

  4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Mielnik Anna, Chryplewicz Kornelia
  • Dobromierz: Bojarska Janina, Gagat Stanisława, Wierzbicka Józefa, Kazimierska Julita, Kazimierska Barbara
  • Szymanów: Gugała Zdzisława, Krzysztofik Beata

  5. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00. miesiąca
  6. We wtorek, jako I wtorek miesiąca Msza św. do św. Michała Archanioła i uroczyste nabożeństwo dziękczynno-błagalne.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Godzina Święta w czwartek o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W Piątek spowiedź od godz. 17.30 w kościele św. Michała Archanioła. W sobotę o godz. 7.30 Różaniec i Msa św. wynagradzająca.
  8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 320 zł.  Razem mamy kwotę 13 620 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Dzisiaj po wszystkich Mszach św.  zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na pomoc i wsparcie ludzi, którzy zostali poszkodowani w wyniku gwałtownych burz i powodzi w naszej Ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wszystkim ludziom dobrej woli składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej potrwa od 1 do 8 sierpnia, a wszystkie  grupy wyruszą 1 sierpnia ze świdnickiej katedry po Mszy Świętej o godzinie 8.30. Od dzisiaj do przyszłej niedzieli włącznie będziemy jak w poprzednich latach spotykać się jako Grupa Duchowego Uczestnictwa Pielgrzymki Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę  na Apelach Maryjnych w kościele św. Michała Archanioła o godz. 21.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy pragną w tej Grupie uczestniczyć.
  11. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Grzegorz Ryszard Matkowski, zam. Pietrzyków z Martyną Edytą Bartusz, zam. Sady Górne (zapowiedź III).