Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XVII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 28.07.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00.  

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Marty
  • Wtorek – św. Piotra Chryzologa, biskupa i dK
  • Środa – św. Ignaego z Loyoli, prezbitera
  • Czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dK

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa:  Kasprzyk Zofia, Cycoń Irena
  • Dobromierz: Olczak Henryk, Żołądek Teresa, Sadowska Czesława, Żołądek Tomasz, Żołądek Justyna
  • Szymanów: Elżbieta Kirklo, Elwira Kirklo Rusek

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Godzina Święta w kościele św. Michała Archanioła. W piątek spowiedż w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 17.30. W sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i Różaniec o godz. 7.30 i Msza św. o godz. 8.00 w kościele św. Michała Archanioła. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.      W środę 31 lipca wyrusza XVI Piesza Pielgrzymka ze Świdnicy na Jasną Górę. Od środy będziemy jak w poprzednicha latach spotykać się jako Grupa Duchowego Uczestnictwa na Apelach Maryjnych w kościele św. Michała Archanioła o godz. 21.00. Przyjmujemy zapisy do tej grupy.

7.      31 sierpnia odbędą się w Dobromierzu Dożynki Gminne. W związku z organizacją dożynek Pan Sołtys i Proboszcz parafii zapraszają na spotkanie we wtorek 30 lipca o godz. 19.00 do Domu Bożego Miłosierdzia wszystkich, którzy chcą się włączyć w organizacje tej uroczystości. Zapraszamy Radę Parafialną, Sołtysów naszej parafii, Radnych, OSP .

8.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

  • Rafał Dembia, zam. Siodłkowice z Joanną Rozmanowską, zam. Siodłkowice (zapowiedź III).
  • Stanisław Król zam. Jaskulin z Dominiką Flak zam. Świdnica (zapowiedź II).
  • Lasak Hubert zam. Zawidowice z Katarzyną Story zam. Dobromierz (zapowiedź II).