Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 18.07.2021 r.

1. Kancelaria parafialna   czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę kato licką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Wtorek – Bł. Czesława, prezbitera
    • Czwartek – św. Marii Magdaleny
    • Piątek – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy
    • Sobota – św. Kingi, dziewicy

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

Jugowa: Kłeczek Anna, Hałuszko Małgorzata
    Dobromierz: Turko Anna, Kościelecka Zenobia, Surmacz Bożena, Bogacka Grażyna, Rogowski Ryszard
    Szymanów: Wólkiewicz Maria, Filipczak Katarzyna

5. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    6. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców będzie poświęcenie samochodów po Mszach św.
    7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe kwotę 150 zł. Razem mamy sumę 12 300 zł.
    8. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Zespół „Dobromierzanie” zapraszają na Jubileusz z okazji XV-lecia Zespołu, który odbędzie się dnia 31 lipca o godz. 14.00, scena rekreacyjna, park w Dobromierzu. O godz. 13.00 Msza św. w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Dobromierzu.
    9. Zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie wzroku OPTO-BUS dnia 5 sierpnia (czwartek) parking przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobromierzu w godz. 14.00 – 15.30. Obowiązują zapisy pod  numerem  690 070 902.

10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Grzegorz Ryszard Matkowski, zam. Pietrzyków z Martyną Edytą Bartusz, zam. Sady Górne (zapowiedź I).