Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykla

Dobromierz 07.08.2022 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela Zwykla

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.00.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: Niedzielę, Gościa Niedzielnego.

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – św. Dominika, prezbitera
  • Wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy
  • Środa – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
  • Czwartek – św. Klary, dziewicy

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Szewczyk Danuta, Rogalska Justyna
  • Dobromierz: Czujowska Krystyna, Wysoczański Zbigniew, Śliwiński Grzegorz, Rakowska Wioletta, Kołodziej-Kozłowska Iwona
  • Szymanów: Paszkowska Elżbieta, Trojanowska Elżbieta

5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i adorację Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św.

6. W sobotę (13 sierpnia) zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i spowiedź św. O godz. 17.30 Nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej.

7. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• 1. Tomasz Kretkiewicz, zam. Serwinów, z Beatą Misztal, zam. Serwinów (zapowiedź III).
  • 2. Paweł Amanowicz, zam. Dobromierz z Aleksandrą Zapiór, zam. Oleśnica (zapowiedź II).

8. W poprzednią niedzielę na cele remontowe wplynęło 2 190 zł. Obecnie mamy 1 050 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.