Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XIV Niedziela Zwykła

Dobromierz 07.07.2024 r.

1.Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę,  godz. 18.30 – 19.00.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”,  „Gość Niedzielny”.

3. Sprzątanie kościoła w Szymanowie: Drabczyk Wanda, Stefańczyk Barbara

4. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Jana z Dukli, prezbitera                                                                                                                                     
  • Czwartek – św. Benedykta, opata, patrona Europy                                                               
  • Piątek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu                                                                      
  • Sobota – Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

5. W sobotę 13 lipca zapraszamy na  Nabożeństwo Fatimskie. Intencje będą przyjmowane od godz. 17.00. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej. O przygotowanie figury prosimy mieszkańców Szymanowa i Siodłkowic. W sobotę nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

6. W ubiegłą niedzielę na cele remontowe w Jugowej wpłynęło jeszcze 50 zł. Obecnie mamy kwotę 5 260 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. W przyszłą niedzielę, jako 2 niedzielę miesiąca będziemy zbierać w Szymanowie ofiary na cele remontowe.Do tej pory mamy kwotę 8 610 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe w Dobromierzu kwotę 780 zł; Razem mamy 21 410 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy sedeczne Bóg zapłać.

9. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę na Podlasie i do Wilna bardzo prosimy o dokonanie wpłaty i uzupełnienie swoich danych do dnia 10 lipca (środa) br. do ks. Proboszcza.

10. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: 1. Andrzej Radziun, zam. w Jugowej z Katarzyną Szalwa, zam. w Wałbrzychu (zapowiedź I). 2. Dziębowski Przemysław, zam. Serwinów z Izabelą Dziębowską, zam. Serwinów (zapowiedź I). 3. Baruciak Arkadiusz, za. Jugowa z Anną Świerczyńską, zam. Jugowa (zapowiedź I).

11. Intencja papieska: Za duszpasterstwo chorych. Aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują i ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem współczucia i nadziei.