Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

Dobromierz 30.06.2024 r.

1.Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę,  godz. 18.30 – 19.00.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: „Niedziela”,  „Gość Niedzielny”.

3. Sprzątanie kościoła w Szymanowie: Śliwa Piotr, Łabacz Urszula

4. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Środa – św. Tomasza, Apostoła      
  • Sobota – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

5.  W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.00. W piątek spowiedź św. od godz. 17.30 w kościele św. Michała Archanioła. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.  W piątek zapraszamy do udziału w osobistej modlitwie „24 godziny Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa” o godz. 18.00 w kościele św. Michała Archanioła i kończymyw sobotę Mszą św. O godz. 18.00. W związku z tym nie będzie w piątek Koronki do Bożego Miłosierdzia i w sobotę Mszy św. o godz. 8.00 rano.

7. Od jutra przez okres wakacji nie będzie Mszy św. w dni powszednie wJugowej i Szymanowie.

8. W ubiegłą niedzielę na cele remontowe w Jugowej wpłynęło jeszcze 400 zł. Obecnie mamy kwotę 5 210 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

9. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe w Szymanowie 300 zł. Razem mamy kwotę 8 610 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

10. Dzisiaj, jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy w Dobromierzu ofiary na cele remontowe.  

11. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę na Podlasie i do Wilna bardzo prosimy o dokonanie wpłaty i uzupełnienie swoich danych do dnia 10 lipca br. do ks. Proboszcza.