Ogłoszenia parafialne

 Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykla

Dobromierz, 26.06.2022 r.

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.00.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: Niedzielę,  Gościa Niedzielnego,                     

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek  – św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i dK                                                                                                                      
  • Wtorek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika                                                                                                                            
  • Środa – św. Apostołów Piotra i Pawła                                                                                                                              
  • Piątek – św. Ottona, biskupa                                                                                                                                  

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:                                           

  • Jugowa: Kolbuszewska Ilona, Domaradzka Sabina                                                                     
  • Dobromierz:Kurasiński TomaszKnap Patrycja, Knap Teresa, Małuszyńska Ewa, Bojarska Janina,                                                                                                                                 
  • Szymanów: Gugała Irena, Gugała Katarzyna

5. Od poniedziałku wszystkie Msze św. i nabożeństwa w kościele św. Michała Archanioła. (również w I piątek miesiąca). W czwartek nie będzie już Mszy św. w Szymanowie. Od niedzieli porządek Mszy św. wakacyjny. Nie będzie Mszy św. w Jugowej i Szymanowie w dni powszednie orza Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00 w niedzielę.

6. W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. Spowiedź św. od godz. 17.30 w kościele św. Michała Archanioła. W sobotę o godz. 7.30 Różaniec i o godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca. W czase wakacji, jak w poprzednich latach nie będzie odwiedzin chorych w domach.

7. Ofiary złożone dzisiaj na tacę przeznaczone są w całości jako nasze podziękowanie dla Ojca Misjonarza za jego trud pracy misyjnej.

8. W ubiegłą niedziele zebraliśmydobrowolne ofiary do puszek na pomoc rodzinie z Bronowa, która bardzo ucierpiała w pożarze swojego domu. Kwotę 4 300 zł. Wszystkim Ofiarodawcom w imieniu tej rodziny składamy serdeczne Bóg zapłać.