Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 20.06.2021 r.

1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.

2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę, Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.

3. W Liturgii kościoła wspominamy
    • Poniedziałek – NMP Przyczyny Naszej Radości
    • Czwartek – Narodzenie Św. Jana Chrzciciela
    • Sobota – św. Zygmunta Gorazdowskiego

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:
    • Jugowa: Kasprzyk Zofia, Cycoń Irena
    • Dobromierz: Wołowiec Barbara, Nydza Marta, Łapko Lucyna, Rogowska Małgorzata, Kurek Daria
    • Szymanów: Górnicka Zofia, Śliwa Piotr

5. W piątek o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.

6. W piątek (25 czerwca) zakończenie roku szkolnego. O godz. 8.00 Msza św. w kościele św. Michała Archanioła. O godz. 9.00 odbedzie się w szkole zakończenie roku wg harmonogramu: uczniowie klas O – VII będą miały zakończenie w klasach. Uczniowie klas VIII – zakończenie roku i pożegnanie będą mieli w sali gimnastycznej. Na apel są zaproszeni rodzice absolwentów. Dojazd do szkoły zgodny z rozkładem jazdy autobusów szkolnych, a odwóz ze szkoły do miejsc zamieszkania około godziny 10.00.

7. W przyszłą niedzielę w naszej parafii o godz. 12.30 odpust ku czci Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

8. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Artur Józef Ślązak, zam. Szymanów z Aliną Beatą Moskwa, zam. Szymanów (zapowiedź I).