Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 17.06.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XI  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna tylko  we wtorek  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Środa – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • Czwartek – NMP Przyczyny naszej radości

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Kuk Janina, Kuk Agnieszka
  • Dobromierz: Matkowski Michał, Babiarz Joanna, Marciniak Irena, Kłosak Patrycja, Karpa Henryk

5.      W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza św. o godz. 8.00 w kościele św. Michała Archanioła. Po Mszy św. udajemy się do szkoły na uroczysty apel w hali sportowej. Po apelu uczniowie przechodzą do klas na spotkanie z wychowawcami. Dojazd do szkoły zgodny z rozkładem jazdy autobusów szkolnych, a odwóz ze szkoły do miejsc zamieszkania około godziny 11.10.

6.     We wtorek 19 czerwca przypada dzień imienin ks. Romualda. Msza św. w intencji Solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszam na uroczystą Eucharystię w jego intencji.

7.      W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 nasz parafianin ks. Marcin Werczyński odprawi Mszę św. dziękczynną w 10 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji jubilata.

8.      Dzisiaj w godz. 15.00 – 19.00 są organizowane „drzwi otwarte” OSP w Dobromierzu w Remizie Strażackiej  w Dobromierzu. Przewidziane są pokazy i liczne atrakcje. Organizatorzy bardzo serdecznie wszystkich zapraszają.

9.     W przyszłą  niedzielę jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.