Ogłoszenia duszpasterskie – Wniebowstąpienie Pańskie

Dobromierz, dnia 16.05.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Piątek – św. Jana Nepomucena

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Boczanowska Danuta, Boczanowska Agnieszka
    • Dobromierz: Rodzice dzieci I-Komunijnych
    • Szymanów: według kolejki

5. W przyszłą niedzielę Msze św. w związku z I Komunią św.  będą odprawiane o godz. 8.00;  9.00; 10.00; 11.00 ( I Komunia św.). Nie będzie Mszy św. o godz. 12.00.
    6. W piątek 21 maja w naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się Koronką do Bożego Miłosierdzia w kościele św. Michała Archanioła  i potrwa do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.
    7. W ubiegłą  niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kwotę 100 zł.  Razem  mamy sumę 8 400 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    8. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w poniedziałek, środę i piątek  o godz. 16.00 w kościele św. Piotra i Pawła.
    9. Spowiedź św. przed I Komunią św. będzie w sobotę 22 maja o godz. 10.00 w kościele św. Michała Archanioła.
    10. Egzamin dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św.
    11. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 11.30 w kościele św. Piotra i Pawła.
    12. Bardzo serdecznie dziękuję panom: Wojciechowi Tarka i Piotrowi Struskiemu za wykoszenie trawy.