Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 10.05.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu  nieczynna.  

2.      Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką.

3.      W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Środa – NMP Fatimskiej
  • Czwartek – św. Macieja, Apostoła
  • Sobota – św. Andrzeja Boboli, prezbitera, męczennika, Patrona Polski

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Piłat Irena, Boczanowska Magdalena
  • Dobromierz: Żur Bogusław, Żur Anna, Matkowska Iwona, Jania Krystyna, Patynek Janina

5.      Nabożeństwo majowe w Jugowej w piątek o godz. 16.30 i Msza św.; w Szymanowie w czwartek o godz. 16.30 i Msza św.;  w Dobromierzu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00 (w tym tygodniu w środę że względu na Nabożeństwo Fatimskim nabożeństwo majowe będzie o godz. 17.30); w sobotę  po Mszy św. o godz. 8.00.

6.      W środę 13 maja Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i można skorzystać z sakramentu spowiedzi św. O 17.30 nabożeństwo majowe. O godz. 18.00 Msza św. O przygotowanie figury Matki Bożej prosimy mieszkańców Dobromierza.

7.      W miesiącu kwietniu na cele remontowe zebraliśmy 1 020 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Prace remontowe przy kościele św. Michała Archanioła są kontunuowane.

8.      Bradzo serdecznie dziękujemy za uprzątnięcie liści, wykoszenie trawy przy kościele św. Michała Archanioła następującym osobom: Wojciech Tarka, Marcin Goławski, Łukasz Gajek, Paweł Tarka, Jerzy Werczyński, Wojciech Bobowski, Artur Gruner, Filip Tarka, Igor Tarka, Nikodem Tarka. Bardo dziękujemy panu Henrykowi Olczakowi za użyczenie samochodu. Dziękujemy pani Wandzie Tarka, Zofii Broszczak i Tadeuszowi Broszczak za dbanie o teren przy krzyżu, figurze św. Jana Pawła II i kapliczkach. Bóg zapłać.

9.       Msze św. w niedzielę w Dobromierzu o godz. 8.00 i 12.30 są odprawiane w kościele św. Apostołó Piotra i Pawła. W dni powszednie msze św. sąodprawiane w kościele św. Michała Archanioła.