Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – Trójcy Świętej

Dobromierz, dnia 16.06.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00  

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • Czwartek – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  • Piątek – NMP Przyczyny Naszej Radości

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa:  Piłat Stanisława, Piłat Sylwia
  • Dobromierz: Karpa Henryk, Solga Teresa, Matkowska Iwona, Krzemińska Joanna, Marciniak Jerzy    
  • Szymanów: Zabłocka Alicja, Maćkowiak Janina

5.      W czwartek 20 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. będzie następujący: Pietrzyków – godz. 8.00; Dobromierz – godz. 9.00 (z procesją); Szymanów – godz. 11.30 (z procesją); Jugowa – godz. 11.30 (z procesją). Lokalizacja i stawianie ołtarzy, jak w ubiegłym roku. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków na próby we wtorek  i środę o godz. 17.30 przy kościele św. Michała Archanioła. Oktawa Bożego Ciała w kościele św. Michała Archanioła. Natomiast w niedzielę w kościele św. Piotra i Pawła po Mszy św. o godz. 12.30.

6.      W środę 19 czerwca zakończenie roku szkolnego. O godz. 8.00 Msza św. w kościele św. Mchała Archanioła. O godz. 9.00 w Sali gimnastycznej przy ul. Podgórnej 2 Apel z okazji zakończenia roku szkolnego

7.      W środę 19 czerwca przypada dzień imienin ks. Romualda. Msza św. w intencji Solenizanta będzie odprawiona o godz. 18.00 w kościele św. Michała Archanioła. Zapraszam  na uroczystą Eucharystię w Jego intencji.