Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła

       Dobromierz, dnia 28.01.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Wtorek – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Świdnicy
  • Środa – św. Jana Bosko, prezbitera
  • Piątek – Ofiarowanie Pańskie
  • Sobota – św. Błażeja, biskupa i męczennika

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Cygal Leokadia, Serafin Małgorzata
  • Dobromierz: Paździoch Elżbieta, Mokrzycka Joanna, Najwer Anna, Krasicki Stanisław, Wójtowicz Mirosław

5.      Przyjmujemy w dalszym ciągu zapisy na pielgrzymkę w dniach od 25 czerwca do 4 lipca 2018 r.- Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra, Albania. Program jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

6.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. Spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 17.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      W piątek święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. będą odprawione według następującego porządku: Dobromierz – godz. 9.00 (kościół św. Michała Archanioła) i godz. 18.00 (kościół św. Piotra i Pawła); Pietrzyków – godz. 16.00; Szymanów – godz. 16.00; Jugowa – godz. 17.00. W czasie każdej Mszy św. będzie poświęcenie świec. Ofiary składane na tacę w tym dniu są przeznaczone na zakony klauzurowe w naszej diecezji.