Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu

 Dobromierz, dnia 22.03.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu  nieczynna.  

2.      Dzisiaj nie ma w sprzedaży prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Środa – Zwiastowanie Pańskie

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Ryczek Edyta, Ryczek Aleksandra
  • Dobromierz: Marynowska Ewa, Dyląg Mariusz, Wysoczańska Wioletta, Ostrówka Marek, Ostrówko Ryszard

5.      W ubiegła niedzielę zebraliśmy na kwiaty do Bożego Grobu  320 zł. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.      Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii  nie odbędą się.

7.      Nie będzie  osobnego dnia spowiedzi  św. wielkopostnej w parafii, aby poprzez duże zgromadzenie wiernych nie zwiększać ryzyka zarażenia. Będziemy pełnić dyżur spowiedniczy 30 min. przed rozpoczęciem  każdej Mszy św. Prosimy o korzystanie z sakramentu spowiedzi św.

8.      Zgodnie z zaleceniem władz państwowych na Mszy Świętej może być 50 osób.

9.      Proszę kapłanów i osoby życia konsekrowanego, aby każdego dnia o godzinie 20.30 odmawiali różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia. Proszę wiernych, aby w tym samym czasie w swoich rodzinach odmawiali różaniec w duchowej łączności z kapłanami.