Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

 Dobromierz, dnia 20.01.2019 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00  

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

  • 3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:
  • Poniedziałek  – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i dK
  • Środa  – Rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Świdnicy
  • Czwartek – św. Jana Bosko, prezbitera
  • Sobota – Ofiarowanie Pańskie

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa:  Lisiewska Genowefa, Krowińska Jolanta
  • Dobromierz : Gajek Krystyna, Gajek Bogumiła, Kozar Jerzy, Poczta Joanna, Małkowska Danuta

5.      W sobotę święto Ofiarowania Pańskiego. Porządek Mszy św. będzie następujący: w Dobromierzu o godz. 8.00 (kościół św. Michała Archanioła) i o godz. 18.00 (kościół św. Piotra i Pawła); w Pietrzykowie o godz. 16.00; w Szymanowie o godz. 16.00 i w Jugowej o godz. 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.

6.      W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domu w piątek od godz. 9.00. Spowiedź w kościele św. Piotra i Pawła w piątek od godz. 16.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7.      Dzisiaj  zbieramy ofiary na cele remontowe kościoła. 

8.      Na stronie internetowej naszej parafii umieszczony jest program pielgrzymki samolotowej do Fatimy i Portugalii w dniach 0d 27 kwietnia do 4 maja 2019 r.. Kto z państwa chciałby uczestniczyć w tej pielgrzymce może się zapisać do 3 lutego u ks. Proboszcza