Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Dobromierz, dnia 03.01.2021 r.

1.     Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna .
2.     Po Mszy św. można nabyć prasę kato licką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
3.       W liturgii Kościoła wspominamy:

  • środa – Objawienie Pańskie
  • niedziela – Chrzest Pański

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Bierowiec Stanisława, Mazurkiewicz Urszula
  • Dobromierz: Winiarski Jan, Gil Mieczysław, Kipek Beata, Kipek Monika, Kipek Anna
  • Szymanów: według zeszytu od numeru 1

5.     W środę 6 stycznia Uroczystość Trzech Króli. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie kredy, wody i kadzidła, które każda rodzina zabiera do swojego domu. Ofiary przy tym złożone przeznaczone są na potrzeby Misjonarzy i Misjonarek. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
6.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe kościoła 1 570 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
7.      Msze św. w dni powszednie w Dobromierzu będą odprawiane  o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W sobotę o  godz. 8.00.  W miesiącu styczniu nie będzie Mszy św.  w dni powszednie w Jugowej i Szymanowie
8.      Pragniemy poinformować Szanownych Parafian, że odwiedziny duszpasterskie, zwane tradycyjnie kolędą, rozpoczną się w naszej parafii po zakończeniu narodowej kwarantanny i  ferii dla dzieci i młodzieży, tj. 18 stycznia 2021 roku.