Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – I Niedziela Wielkiego Postu

                                                                                               Dobromierz 18.02.2024 r.

1.Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką: „Niedziela” i „Gość Niedzielny Extra” oraz Biuletyn Parafialny. W „Gościu Niedzielnym”.

3. Sprzątanie – Szymanów:   Bajor Teresa, Bajor Grzegorz

3. W liturgii Kościoła wspominamy:

  • Czwartek – Katedry św. Piotra Apostoła

4. Droga Krzyżowa w Dobromierzu w piątek o godz. 17.00 i Msza św. (kościół św. Piotra i Pawła). W Jugowej w piątek o godz. 15.30 i Msza św. Natomiast w Szymanowie w czwartek o godz. 15.30 i Msza św. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w szczególny sposób zapraszamy dzieci i młodzież, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i młodzież przygotowującą się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie w niedzielę w Pietrzykowie, Szymanowie i Jugowej po Mszy św. Natomiast w Dobromierzu o godz. 16.00 z kazaniem pasyjnym w kościele św. Michała Archanioła. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w tym nabożeństwie.

6. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła.                                                                                                                                                                                                                           

7. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 1 000 zł. Razem mamy kwotę 20 130 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na dzieła misyjne „ad gentes”.

9. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Marek Orynczak, zam. Szymanów z Katarzyną Kasperek, zam. Świdnica (zapowiedź I).

10. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania w piątek 23 lutego po Mszy Św. wieczornej w kościele św. Ap. Piotra i Pawła. Spotkanie rozpoczyna się Drogą Krzyżowa i Mszą Świętą o godz. 17. Obecność obowiązkowa.