Z życia parafii

Koncert poświęcony Janowi Pawłowi II

Towarzystwo Przyjaciół Dobromierza wspólnie z Parafią Dobromierz zorganizowali koncert z okazji 8. rocznicy śmierci Papieża Polaka, Błogosławionego Jana Pawła II. Koncert odbył się 7 kwietnia, o godz. 17:00, w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Dobromierzu.

Publiczność przywitał ks. proboszcz Andrzej Walerowski, następnie została odśpiewana pierwsza zwrotka ulubionej pieśni Jana Pawła II – Barki. Po odśpiewaniu piosenki rozpoczął się koncert, którego wykonawcami byli członkowie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście – młodsi i starsi mieszkańcy Dobromierza, a także muzycy: Marek Waszczyński (Wrocław) i Wojciech Obajda (Lubin). Podczas koncertu można było usłyszeć między innymi repertuary takich artystów jak: Edyty Geppert, Stanisława Soyki, Marka Grechuty, Grzegorza Turnaua, Mieczysława Szcześniaka. Po kilku odśpiewanych piosenkach wyświetlano na rzutniku zdjęcia z pontyfikatu Jana Pawła II oraz puszczano wybrane fragmenty homilii Wielkiego Papieża Polaka.

Wykonawcy koncertu: Bartek Abramowicz, Paulina Broszczak, Tomasz Domeracki, Marcin Goławski, Tomasz Grynaszko, Katarzyna Kargol, Klafetka Jakub, Piotr Knap, Paulina Maciejczuk, Piotr Maciejczuk, Wojciech Obajda, Damian Ożóg, Joanna Stefańczyk, Agnieszka Świerk, Dorota Świerk, Marek Waszczyński, Wiktoria Wysoczańska.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na koncert !

Dziękujemy również artystom za wspaniały występ !

Bóg Zapłać !