Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Jezu, miłości Twej. Ukryty w Hostii tej, Wielbimy cud

    Każdy powinien znaleźć i zagospodarować dla Pana Boga chociaż chwilę czasu w ciągu dnia, to dla ludzi wierzących nie powinno być problem. Niestety coraz częściej łapiemy się na tym, że nie mamy czasu nawet na chwilę modlitwy. Dobrym momentem do krótkiej refleksji nad swoim życiem był miniony piątek, tj. 20 listopada. Tego dnia w naszej parafii odbywała się wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Codziennie adoracja przypada na inną parafię w naszej diecezji, tak aby w ciągu roku Pan Jezus był cało dziennie adorowany w każdej parafii.

    Adoracja rozpoczęła się po Mszy św. o godz. 9:00 rano, a zakończyła przed Mszą św. o godz. 17:00. Adorować Pana Jezusa można było w tym czasie w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła.

    Wieczysta adoracja w naszej parafii przypada dwa razy w ciągu roku i są to niezmienne daty: 21 maja oraz 20 listopada.