Informacje

Polityka Prywatności i wykorzystywania plików cookies

Na naszej stronie nie zbieramy żadnych Państwa danych osobowych dla nich samych ani w żaden sposób Państwa nie profilujemy. Mają one charakter stricte informacyjny.

Jednak korzystanie ze stron WWW wiąże się z zostawianiem pewnych danych na serwerze. Tym samym wyświetlanie naszej strony w przeglądarce internetowej powoduje zapisanie informacji o zapytaniu w logach naszego serwera. Są to m.in.:

  • publiczny adres IP komputera z którego nadeszło zapytanie,
  • data i czas na serwerze w momencie nadejścia zapytania,
  • informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym z jakich korzysta użytkownik,
  • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) gdy przejście na naszą stronę nastąpiło przez odnośnik.

Nie podejmujemy żadnych wysiłków mających na celu powiązanie tych danych z konkretnymi osobami, z wyjątkiem działań niezgodnych z prawem (np. próba włamania). Służą nam one do celów statystycznych oraz do zapewnienia poprawności działania naszej strony. Logi te są przechowywane przez czas nieokreślony.

Administratorem zebranych danych, o których mowa powyżej, jest Parafia pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu.

Na naszej stronie(m.in. w zakładce „kontakt”) korzystamy z usługi Google Maps oraz z geolokalizacji, w przypadku której przeglądarka zawsze domaga się wyrażenia zgody na udostępnienie swojej lokalizacji, jak również osadzamy filmy z serwisów Youtube.

Do obsługi mechanizmów logowania do zastrzeżonej części serwisu wykorzystujemy pliki cookies. Usługi zewnętrzne wykorzystują własne pliki cookies.

Informacje o polityce prywatności dostawców zewnętrznych:

  1. Google
  2. Facebook

Więcej o plikach cookies przeczytasz m.in. pod danym adresem.