74 858 61 15 basiunia0712@gmail.com

Zmiany księży w naszej parafii

Po kilkunastu latach pełnienia funkcji proboszcza w Parafii Dobromierz ks. Jan Gargasewicz został odwołany z naszej parafii i skierowany do parafii p.w. św. Mikołaja w Świebodzicach oraz mianowany dziekanem dekanatu Świebodzice.

Księdzu Janowi dziękujemy za jego posługę w naszej Parafii i życzymy wielu Łask Bożych w jego dalszej służbie Bogu i ludziom. Bóg Zapłać!

Administratorem w naszej parafii zostaje ks. Andrzej Walerowski, który do tej pory był kapelanem szpitala w Wałbrzychu.

Księdza Andrzeja witamy bardzo serdecznie oraz życzymy naszemu nowemu księdzu obfitości łask i błogosławieństwa na każdy dzień pracy. Niech Maryja – Matka Kapłanów ma go w Swojej opiece. Szczęść Boże !!!