Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Zmiany księży w naszej parafii

    Po kilkunastu latach pełnienia funkcji proboszcza w Parafii Dobromierz ks. Jan Gargasewicz został odwołany z naszej parafii i skierowany do parafii p.w. św. Mikołaja w Świebodzicach oraz mianowany dziekanem dekanatu Świebodzice.

    Księdzu Janowi dziękujemy za jego posługę w naszej Parafii i życzymy wielu Łask Bożych w jego dalszej służbie Bogu i ludziom. Bóg Zapłać!

    Administratorem w naszej parafii zostaje ks. Andrzej Walerowski, który do tej pory był kapelanem szpitala w Wałbrzychu.

    Księdza Andrzeja witamy bardzo serdecznie oraz życzymy naszemu nowemu księdzu obfitości łask i błogosławieństwa na każdy dzień pracy. Niech Maryja – Matka Kapłanów ma go w Swojej opiece. Szczęść Boże !!!