Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    „Ześlij na nas nowe tchnienie Ducha…”

    19 maja  odbyło się uroczyste przyjęcie sakramentu bierzmowania przez młodzież naszej parafii. Uroczystości, której istotą jest przekazanie Ducha Świętego, deklaracja i umocnienie wiary przewodził biskup Adam Bałabuch. Z jego rąk sakrament przyjęło 27 uczestników. W homilii ksiądz biskup podkreślał, jak ważne w życiu jest przyjaźnienie się z Jezusem Chrystusem.

    Młodzieży, która przyjęłam sakrament bierzmowania życzymy, aby w swoim życiu rozwijali dary Ducha Świętego oraz otworzyli się na jego łaski i w życiu kierowali się Jego natchnieniem.