Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Zabrakło tak niewiele…

    30 maja, w sobotę, odbył się finał VIII Turnieju piłki nożnej Służby Liturgicznej. Wystąpili w nim także ministranci z naszej parafii w kategorii „senior”. Rozgrywki polegały na zasadzie każdy z każdym. Drużyny, które wygrały największą ilość meczy przechodziły do gry o medale. Niestety nasi chłopcy po ciężkich bojach przegrali dwa mecze oraz dwa mecze wygrali, ale nie wystarczyło to do znalezienia się w finale. Mimo wszystko gratulujemy naszym ministrantom seniorom za ich zaangażowanie na boisku i walkę do końca.