Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

    14. września obchodziliśmy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tradycyjnie w teń dzień Msza święta została odprawiona w intencji wszystkich Parafian przy Krzyżu Jubileuszowym o godz. 17.00. Mszę Świętą sprawował ks. proboszcz Andrzej Walerowski.

    Święto Podzyższenia Krzyża Świętego przypomina nam wielkie znaczenie krzyża jako symbolu chrześcijaństwa i uświadamia, że nie możemy go traktować jedynie jako elementu dekoracji naszego mieszkania, miejsca pracy czy jednego z wielu elementów naszego codziennego stroju.