Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    ŚDM KRAKÓW 2016

    Światowe Dni Młodzieży już dobiegły końca… Przygotowania do Dni w Diecezji i Uroczystości centralnych, które odbywały się w Krakowie trwały ponad 2 lata, a wszystko przeminęło jak jeden dzień. Na spotkanie młodzieży z całego świata oraz spotkanie się z głową Kościoła Katolickiego – Ojcem Świętym, Papieżem Franciszkiem wybrała się m.in. jedna z naszych parafianek. Basia Zarzeczna, bo o niej w tym artykule mowa była wolontariuszkom Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 – już od 18 lipca służyła w Krakowie i wraz z 20-tysiącami wolontariuszy przygotowywała Kraków do wydarzeń centralnych, które odbywały się w Krakowie od 25 lipca.

    Wywiad z Basią w gazecie studenckiej Uniwersytetu Opolskiego.