Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Dobromierzu
ul. Cmentarna 8, 58-170 Dobromierz

tel. 74 8586 115

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

    Rodziny Muzykujące po raz kolejny w Dobromierzu

    Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa pomocniczego diecezji świdnickiej Adama Bałabucha rozpoczęła obchody Międzynarodowego Spotkania Muzykujących Rodzin, które w tym roku odbyły się w Dobromierzu, Sadach Dolnych, Kudowie oraz Krzeszowie. Eucharystię sprawowano w intencji wszystkich zespołów biorących udział w spotkaniu. Muzykom towarzyszył kapelan Rodzin Muzykujących o. dr Marek Augustyn.

    Po Mszy św. jej uczestnicy przeszli w barwnym korowodzie do zatoki autobusowej, gdzie odbył się koncert inaugurujący tegoroczne Międzynarodowe Spotkania Muzykujących Rodzin. Publiczność zgromadzona na placu przywitała gorącymi brawami rodzinne zespoły z Polski i Niemiec reprezentujące różne rodzaje muzyki.