Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

74 858 61 15 basiunia0712@gmail.com

Rodziny Muzykujące po raz kolejny w Dobromierzu

Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem biskupa pomocniczego diecezji świdnickiej Adama Bałabucha rozpoczęła obchody Międzynarodowego Spotkania Muzykujących Rodzin, które w tym roku odbyły się w Dobromierzu, Sadach Dolnych, Kudowie oraz Krzeszowie. Eucharystię sprawowano w intencji wszystkich zespołów biorących udział w spotkaniu. Muzykom towarzyszył kapelan Rodzin Muzykujących o. dr Marek Augustyn.

Po Mszy św. jej uczestnicy przeszli w barwnym korowodzie do zatoki autobusowej, gdzie odbył się koncert inaugurujący tegoroczne Międzynarodowe Spotkania Muzykujących Rodzin. Publiczność zgromadzona na placu przywitała gorącymi brawami rodzinne zespoły z Polski i Niemiec reprezentujące różne rodzaje muzyki.