Z życia parafii

Przyjdź, Panie Jezu

W niedzielę 30 maja 15 dzieci z naszej Dobromierskiej Parafii przystąpiło po raz pierwszy do I Komunii Świętej. Dzieci przygotowywała do tego najważniejszego dnia w ich życiu, jakim bez wątpienia jest Uroczystość I Komunii Świętej Pani Katechetka Teresa Żołądek, która na co dzień spotyka się z dziećmi w szkole na zajęciach z katechezy. Mszy Świętej o godzinie 11.00 w kościele Śww. App. Piotra i Pawła przewodniczył Proboszcz Parafii Ks. Prałat Jan Gargasewicz, który w homilii do dzieci mówił o Przyjaźni i zażyłości z Jezusem, która trwać będzie przez całe ich życie. To On jest w naszym życiu Najważniejszy. Jest naszym Przyjacielem, Mistrzem i Pasterzem swoich Owiec, który dba i troszczy się o każdą ze swoich Owiec i o  Swoją Owczarnię.

Po południu o godzinie 14.30 odbyło się nabożeństwo majowe, któremu przewodniczył ks. Paweł Zieliński. Po Nabożeństwie wszystkie dzieci otrzymały Pamiątkowe obrazki. Oczywiście był także czas dla fotografów, by ten piękny moment utrwalić na zdjęciach