Ogłoszenia parafialne – XIII Niedzielę Zwykłą

Dobromierz, dnia 01.07.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIII  Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę  godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek  – św. Tomasza, Apostoła
    • Piątek – Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

• Jugowa: Borysewicz Monika, Krajewska Stanisława
    • Dobromierz: Delekta Wojciech, Delekta Robert, Lichota Stanisława, Lichota Anna, Sanojca Dariusz

5.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota miesiąca. Spowiedź w piątek w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 17.30.

6.      Od tego tygodnia przez okres wakacji nie będzie Mszy św. w dni powszednie w Jugowej i Szymanowie.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Krzysztof Marian Wysoczański, zam. Bronów z Martą, Karoliną Miękina, zam. Olszany (zapowiedź 1).

8.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe 1 300 zł. Razem mamy kwotę 62560 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne Bóg zapłać.