Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 04.02.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 17.30 – 18.00.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Poniedziałek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy
    • Wtorek – Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
    • Sobota – św. Scholastyki, dziewicy

• Jugowa: Grzywaczewska Joanna, Kocór Zdzisław
    • Dobromierz: Gajek Krystyna, Gajek Bogumiła, Kozar Jerzy, Poczta Joanna, Małkowska Danuta

5.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Piotr Paweł Kopeć, zam. Granica 3 z Martą Najwer, zam. Jugowa 32 (zapowiedź I).

6.      Osoby, które z jakichkolwiek względów nie przyjęły sakramentu bierzmowania, a chciałyby to uczynić proszone są o zgłaszanie w kancelarii parafialnej do końca lutego.

7.      Spotkanie organizacyjne osób, które zapisały się na pielgrzymkę (Chorwacja, Czarnogóra, Słowenia i Albania) odbędzie się 15 lutego (czwartek) o godz. 18.00 w Domu Bożego Miłosierdzia.

8.      W miesiącu styczniu na cele remontowe wpłynęło 430 zł. Obecnie mamy kwotę 21450 zł. Zostały złożone wnioski o dotację na kościół św. Michała Archanioła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Marszałkowskiego. W tym miesiącu zostanie także złożony wniosek do Urzędu Gminy Dobromierz.