Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Dobromierz, dnia 04.06.2017 r.

 Ogłoszenia duszpasterskie – Zesłanie Ducha Świętego

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Poniedziałek – NMP Matki Kościoła
  • Czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • Sobota – Bł. Bogumiła, biskupa
  • Niedziela – Najświętszej Trójcy

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Reczyńska Stanisława, Reczyńska Beata
  • Dobromierz: Babiarz Joanna, Marciniak Irena, Kłosak Patrycja, Karpa Henryk, Solga Teresa

5.      Dzisiaj zbieramy ofiary na cele remontowe.

6.      Dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.

7.      Związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Aleksander Jarosz, zam. Jugowa z Hanną Marek, zam. Gorzupia – parafia Kobierno (zapowiedź I).

8.      W niedzielę 11 czerwca uroczystość odpustowa w Jugowej o godz. 11.00. Mszę św odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Piotr Ochoński ze Świebodzic. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

9.      W dniu 5 czerwca (poniedziałek) o godz. 18.30 organizatorzy ogólnopolskiej akcji „Warto być zdrowym” zapraszają do Domu Bożego Miłosierdzia na bezpłatne spotkanie dotyczące skutecznego leczenia stawów, kręgosłupa, nadciśnienia, cukrzycy i innych chorób. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z refundowanych porad oraz zabiegów. Zaproszenia na spotkanie można pobrać od ministrantów.

10.  Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu razem z Komitetem Remontu Kościoła w Szymanowie i mieszkańcami Szymanowa i Siodłkowic organizuje VI Parafialny Festyn Rodzinny, który odbędzie się 17 czerwca (sobota) na boisku w Szymanowie. Zwracamy się z prośbą do wszystkich Parafian o ofiarowanie fantów jak w poprzednich latach. W Szymanowie można składać u członków Komitetu Remontowego. Natomiast z pozostałych miejscowości w Dobromierzu na plebanii. Szczegółowy program Festynu podamy w przyszłą niedzielę..