Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

Dobromierz, dnia 14.05.2017 r.
    Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna
    1. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00
    2. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
    3. W Liturgii Kościoła wspominamy:
    • Wtorek – św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika
    4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:
    • Jugowa: Ryczek Edyta, Ryczek Aleksandra
    • Dobromierz: Barecka Edyta, Wojdat Andrzej, Szulc Halina, Szymanowska Halina, Szymanowska Sylwia
    5. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
    • 1. Marcin Goławski, zam. Dobromierz z Katarzyną Kargol, zam. Dobromierz (zapowiedź III).
    • 2. Krzysztof Nagięć, zam. Olszany z Barbarą Świdniak, zam. Szymanów (zapowiedź III)
    6. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 310 zł. Razem stanowi to kwotę 13 020 zł. W ubiegłym tygodniu zapłaciłem za wykonanie projektu remontu w kościele św. Michała Archanioła 3 000 zł. Na dzień dzisiejszy mamy sumę 10 020 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    7. Spotkanie młodzieży gimnazjalnej odbędzie się we wtorek 16 maja w Domu Bożego Miłosierdzia po Mszy św. wieczornej.
    8. W piątek 19 maja przypada naszej parafii wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 9.00 w kościele św. Michała Archanioła i zakończy wieczorną Mszą św. o godz. 18.00. Prosimy o zorganizowanie sobie czasu, aby adorować Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Szczególną prośbę kierujemy do Członkiń Róż Żywego Różańca.
    9. 20 maja br. organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy i Sanktuarium Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Gidlach. Prosimy o dokonanie do środy wpłaty 70 zł. Wyjazd o godz. 5.00 rano z Placu Wolności.