Ogłoszenia duszpasterskie – Zesłanie Ducha św.

Dobromierz, dnia 23.05.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Poniedziałek – NMP Matki Kościoła
    • Środa – św. Filipa Nereusza, prezbitera
    • Czwartek – Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
    • Sobota – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
    • Niedziela – Uroczystość Trójcy Świętej

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Gąsior Bogumiła, Białek Jadwiga
    • Dobromierz: Sadowska Czesława, Żołądek Tomasz, Owczarek Elżbieta, Król  Małgorzata, Bisztyga Krystyna
    • Szymanów: według kolejności

5. W przyszłą niedzielę Msze św. będą odprawiane jeszcze w Dobromierzu o godz. 9.00;  10.00; 11.00; 12.00.
    6. Od poniedziałku  rozpoczynamy BIAŁY TYDZIEŃ. Msze św. i nabożeństwa majowe będą w tym tygodniu od poniedziałku do piątku włącznie w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła.
    7. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    8. Próba przed bierzmowaniem dla klas VII i VIII będzie w piątek o godz. 19.00 w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła.
    9. W przyszłą niedzielę, jako ostatnią niedzielę miesiąca będziemy zbierać ofiary na cele remontowe.  Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.