Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 20.09.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.

2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek   – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
    • Środa– św. Pio z Pietrelciny, prezbitera

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Podkówka Joanna, Jania Elżbieta
    • Dobromierz: Jakubowska Emilia, Knap Ewelina, Buczak Urszula, Bucka Elżbieta, Luks Aleksandra
    • Szymanów: Paszkowska Iwona, Jędrasiak Zofia

5.     Dzisiaj w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Od poniedziałku do piątku włącznie Biały Tydzień w kościele Św. Apostołów Piotra i Pawła.

6.     W przyszłą niedzielę w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Michała Archanioła. Msza św odpustowa o godz. 13.00 w kościele św. Michała Archanioła, którą odprawi i słowo Boże wygłosi ks. Kanonik Józef  Siemasz – Dziekan naszego dekanatu. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

7.     Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w tym tygodniu w wykoszeniu trawy wokół kościoła św. Michała Archanioła  przed odpustem.

8.     W środę 23 września spotkanie rodziców dzieci klas III w Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.

9.      Dzisiaj, jako ostatnią niedzielę miesiąca zbieramy ofiary na cele remontowe.

10.  Pielgrzymka Śladami św. Pawła Apostoła  do Grecji ze względu na pandemię koronawirusa w tym roku się nie odbędzie. Osoby, które wpłaciły zaliczkę w wysokości 650 zl mogą ją odebrać u księdza Proboszcza.

11. W dniach 24-25 października br. Organizujemy wycieczkę do Sandomierza i Kazimierza Dolnego. Koszt – 350 zł. Bliższe informacje i zapisy u ks. Wikarego Andrzeja Raczyckiego.