Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 06.09.2020 r.

1.     Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę – godz. 18.30 – 19.00.
    2.     Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę i Gościa Niedzielnego.
    3.     W liturgii Kościoła wspominamy:

• Wtorek   – Narodzenie NMP
    • Sobota– Najświętszego Imienia Maryi

4.     O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa:
    • Szewczyk Danuta, Rogalska Justyna
    • Dobromierz: Gajek Łukasz, Kazimierska Julita, Kazimierska Barbara, Czochara Krystyna, Kucemba Jolanta
    • Szymanów– Orynczak Teresa, Piotrowska Henryka

5.      W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na cele remontowe pieniądze, wszystkim Ofiarodawcom składamy słowa Bóg zapłać.

6.     W przyszłą niedzielę 13 września Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i możliwość spowiedzi św.. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Intencja mszalna zamówiona na 12.30 będzie odprawiona o godz. 18.00. O przygotowanie figury prosimy mieszakańców Pietrzykowa.

7.     Próba dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek o godz. 16.30.
    8.     Spotkanie dla ministrantów, kandydatów oraz chcących się włączyć w Liturgiczną Służbę Ołtarza w sobotę 12 wrześna o godz. 10.00.

9.     Dzisiaj po Mszach św. zbiórka dobrowolnych ofiar do puszek na Caritas Diecezji Świdnickiej w ramach programu „Wdzięczni Medykom  i Pomoc dla Seniora”. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.