Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 11.07.2021 r.

1. Kancelaria parafialna w tym tygodniu  czynna tylko w środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Poniedziałek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • Wtorek – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    • Czwartek – św. Bonawentury, biskupa i dK
    • Piątek – NMP z Góry Karmel

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Kolbuszewska Ilona, Domaradzka Sabina
    • Dobromierz: Sadowska Anna, Goławska Katarzyna, Węgier Dorota, Żołądek Irena, Malicki Ryszard
    • Szymanów: Krynicka Helena, Subczak Małgorzata

5. We wtorek (13 lipca) Nabożeństwo Fatimskie. Od godz. 17.00 będą przyjmowane intencje i spowiedź św. O godz. 17.30 nabożeństwo Maryjne. O godz. 18.00 Msza św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
    6. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    7. Zapraszamy na bezpłatne komputerowe badanie wzroku OPTO-BUS dnia 5 sierpnia (czwartek) parking przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobromierzu w godz. 14.00 – 15.30. Obowiązują zapisy pod numerem  690 070 902.
    8. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy jeszcze na cele remontowe 170 zł. Razem  mamy 12 150 zł. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.