Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 27.06.2021 r.

1. Kancelaria parafialna  czynna we wtorek i środę od godz. 18.30 – 19.30.
    2. Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką Niedzielę,  Gościa Niedzielnego i Biuletyn Parafialny.
    3. W Liturgii kościoła wspominamy

• Poniedziałek – Św. Ireneusza, biskupa i męczennika
    • Wtorek – Świętych Apostołów Piotra i Pawła
    • Sobota – św. Tomasza Apostoła

4. O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

• Jugowa: Nackiewicz Anna, Nackiewicz Jolanta
    • Dobromierz: Hulak Aneta, Story Stanisława, Szewczyk Halina, Kargol Katarzyna, Śliwińska Joanna
    • Szymanów: Zapłotna Jadwiga, Mazurczak Monika

5. W piątek  o godz. 15.00 w kościele św. Michała Archanioła Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu  do wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00.
    6. Od czwartku (1 lipca) porządek Mszy św.  wakacyjny. Nie będzie Mszy św. w Jugowej w niedzielę o godz. 7.00 oraz Mszy św. w dni powszednie w Jugowej i Szymanowie.
    7. Dzisiaj zbieramy ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
    8. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca.  Wczwartek Godzina Święta o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W piątek spowiedź św. od godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
    9. Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:

• Artur Józef Ślązak, zam. Szymanów z Aliną Beatą Moskwa, zam. Szymanów (zapowiedź II).