Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Świętej

      Dobromierz, dnia 27.05.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Świętej

1.      Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę godz. 18.30 – 19.00

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

3.      W Liturgii Kościoła wspominamy:

  • Wtorek – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy
  • Czwartek  – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  • Piątek – św. Justyna, męczennika

4.      O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

  • Jugowa: Reczyńska Stanisława, Reczyńska Beata
  • Dobromierz: Rodzice młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania

5.      W tym tygodniu przypada I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w piątek od godz. 9.00. Spowiedź w piątek w kościele św. Piotra i Pawła od godz. 17.30. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

6.      Bierzmowanie w naszej parafii będzie w poniedziałek 4 czerwca o godz. 17.00. Sakramentu Bierzmowania udzieli Jego Ekscelencja ks. Biskup Ignacy Dec.

7.      Spowiedź przed Bierzmowaniem w sobotę w kościele św. Michała Archanioła o godz. 9.00. Próba w środę w kościele św. Piotra i Pawła o godz. 19.00

8.      W czwartek 31 maja Uroczystość Bożego Ciała. Porządek Mszy św. będzie następujący: Pietrzyków – godz. 8.00; Dobromierz – godz. 9.00 (z procesją); Szymanów – godz. 11.30 (z procesją); Jugowa – godz. 11.30 ( z procesją). Lokalizacja i stawianie ołtarzy jek w ubiegłym roku. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków na próby w poniedziałek i środę o godz. 17.30 przy kościele św. Michała Archanioła. Oktawa Bożego Ciała w kościele św. Michała Archanioła. Natomiast w niedzielę w kościele św. Piotra i Pawła po Mszy św. o godz. 12.30.

9.      Dzisiaj zbieramy ofiary na cele remontowe. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdzeczne Bóg zapłać.