Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Świętej Rodziny

Dobromierz, dnia 29.12.2019 r.

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu nieczynna.

2.      Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Wtorek – św. Sylwestra, papieża
    • Środa  – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
    • Czwartek – św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu

• Jugowa:  Sadło Danuta, Dobrzańska Iwona
    • Dobromierz: Kamińska Joanna, Kamińska Maryla, Baczmańska Bogusława, Wysoczańska Teresa, Walusiak Maria

5.      We wtorek 31 grudnia zapraszamy na Mszę św. o godz. 16.00 na zakończenie Starego Roku do kościoła św. Piotra i Pawła.

6.      W Nowy Rok porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 7.00 w Jugowej.

7.      W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00.  W piątek spowiedź od godz. 16.30 i Msza św. o godz. 17.00 w kościele św. Michała Archanioła. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.

8.      W sobotę 4 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy na IX Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Zespołu Wokalnego PARTITA. Wstęp wolny.

9.      Wizytę duszpasterską (kolędę) rozpoczniemy we wtorek 7 stycznia. Plan kolędy podamy w przyszłą  niedzielę.

10.  Dzisiaj  zbieramy ofiary na cele remontowe kościoła. Wszystkim Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać.