Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Zwykła

• Kancelaria parafialna czynna we wtorek i środę w godz. 17.30 – 18.00.
    • Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
    • W  tym tygodniu w Liturgii Kościoła wspominamy:

Wtorek –  św. Jana Bosko, prezbitera

Czwartek – Ofiarowanie Pańskie

Piątek – św. Błażeja, biskupa i męczennika

• O przygotowanie kościoła prosimy następujące rodziny:

Jugowa: Korytowska Irena, Serafin Małgorzata

Dobromierz: Bucka Elżbieta, Abramowicz Irena, Majchrzak Dorota, Struska Marzena, Wilk Stanisława

• Od jutra Msze św. w tygodniu będą odprawiane w Dobromierzu o godz. 17.00. W Jugowej w środę i piątek o godz. 16.00, a w Szymanowie w czwartek o godz. 16.00.
    • W czwartek uroczystość Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) Porządek Mszy św. będzie następujący: Dobromierz -godz. 8.00 (kościół św. Michała) godz. 18.00 (kościół św. Piotra i Pawła); Pietrzyków – godz. 16.00; Szymanów – godz. 16.00; Jugowa- godz. 17.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Na Mszy św. o godz. 18.00 w Dobromierzu poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
    • W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek, I sobota, I niedziela miesiąca. Odwiedziny chorych w domach w sobotę od godz. 9.00. W niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
    • Związek małżeński mają zamiar zawrzeć:
      • Krzysztof Drewniak, zam. Pietrzyków 54 z Weroniką Stec, zam. Boguszów-Gorce (zapowiedź 2).