Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

Dobromierz, dnia 03.05.2020 r.

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu  nieczynna.

2.      Po Mszy św. można nabyć prasę katolicką.

3.      W liturgii Kościoła wspominamy:

• Poniedziałek – św. Floriana, męczennika
    • Środa – Św. Apostołów Filipa i Jakuba
    • Piątek – św. Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski i naszej diecezji.

• Jugowa: Kuk Agnieszka, Kuk Janina
    • Dobromierz: Matkowski Michał, Babiarz Joanna, Kucharek Magdalena, Kucharek Halina, Karpa Henryk

5.      W piątek z racji uroczystości ku czci św. Stanisława biskupa, Patrona diecezji świdnickiej i Patrona Polski nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6.      Informujemy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o zmianie terminu I Komunii Świętej. Nowa wstępna data uroczystości Komunii Świętej to niedziela, 20 września br. o godz. 11.00.

7.      Nabożeństwo majowe w Jugowej w piątek i środę o godz. 16.30 i Msza św.; w Szymanowie w czwartek o godz. 16.30 i Msza św.;  w Dobromierzu codziennie po Mszy św. o godz. 18.00; w sobotę  po Mszy św. o godz. 8.00.

8.       Msze św. w niedzielę w Dobromierzu o godz. 8.00 i 12.30 są odprawiane w kościele św. Apostołó Piotra i Pawła. W dni powszednie msze św. będą odprawiane w kościele św. Michała Archanioła.