Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu

Dobromierz, dnia 23.12.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – I V  Niedziela Adwentu

1.      Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Wydanie świąteczne „Niedziela” – 10 zł  i „Gość Niedzielny” – 8 zł.

• Wtorek – Boże Narodzenie
    • Środa – św. Szczepana, pierwszego męczennika
    • Czwartek – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
    • Piątek – Świętych Młodzianków, męczenników
    • Sobota – św. Tomasza Becketa, biskupa i męczennika
    • Niedziela – Swiętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

• Jugowa: Szewczyk Urszula, Radziun Ewa
    • Dobromierz : Zajda Arkadiusz, Kargol Helena, Becla Agnieszka, Hałuszko Ewelina, Ziarek Aneta

5.      Jutro Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. będą odprawiane według następującego porządku: Dobromierz – rano o godz. 9.00 w kościele św. Michała Archanioła. Pasterka o godz. 24.00 w kościele św. Piotra i Pawła;  Pietrzyków – godz. 21.00; Szymanów – godz. 22.00; Jugowa – godz. 22.00.

6.      W Boże Narodzenie Msze św. : Dobromierz – godz. 12.30; Szymanów – godz. 9.00; Pietrzyków – godz. 10.00; Jugowa – godz. 11.00. Nie będzie Mszy św. w Jugowej o godz. 7.00 i w Dobromierzu o godz. 8.00. W drugi dzień świąt porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

7.      Taca w  drugi dzień świąt jest przeznaczona Wyższe Seminarium Duchowne w Świdnicy.

8.      W czwartek 27 grudnia zapraszamy wszystkich, którzy pragną się włączyć w organizację Orszaku Trzech Króli. Spotkanie będzie w Domu Bożego Miłosierdzia o godz. 18.00.

9.      Dnia 4 stycznia (piątek) 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy na VIII Koncert Kolęd i Pastorałek  w wykonaniu bardzo znanych artystów Alicji Majewskiej, Włodzimierza Korcza, Olgi Bończyk i Łukasza Zagrobelnego. Zaproście swoje rodziny, przyjaciół i znajomych. Wstęp jest wolny.

10.     Badzo serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu świątecznej dekoracji w naszych kościołach księdzu  Romualdowi,  Justynie Nydza, Marcie i Krzysztofowi Nydza, Juliannie Tarka, Pawłowi Tarka oraz  ministrantom. Bóg zapłać.