Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

Dobromierz, dnia 21.01.2018 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Zwykła

1.      Kancelaria parafialna z racji kolędy czynna przed południem.

2.      Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

• Środa – św. Franciszka Salezego, biskupa i dK
    • Czwartek – Nawrócenie św. Pawła Apostoła
    • Piątek – św. biskupów Tymoteusza i Tytusa

• Jugowa: Mazurkiewicz Iwona, Warzyńska Wanda
    • Dobromierz: Jaworska Maria, Jaworska Bożena, Dyląg Anna, Zyza Irena, Gorzycka Justyna

5.      W przyszłą niedzielę 28 stycznia na Mszy św. o godz. 12.30 w Dobromierzu poświęcenie i wręczenie świec dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

6.      Sakrament bierzmowania w naszej parafii udzielony zostanie w dniu 4 czerwca (poniedziałek) o godz. 17.00. Sakramentu udzieli Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Ignacy Dec.

7.      Od piątku Msza św. w Dobromierzu będzie już o godz. 17.00.

8.      Zespół siatkarski zaprasza dzieci na zajęcia sportowe do hali w szkole w tym tygodniu w środę godz. 17.00 – 19.00 i w sobotę godz. 15.00 – 17.00.

9.      Przyjmujemy w dalszym ciągu zapisy na pielgrzymkę w dniach od 25 czerwca do 4 lipca 2018 r.- Chorwacja, Bośnia, Czarnogóra, Albania. Program jest umieszczony na stronie internetowej naszej parafii.

10.  Program wizyty duszpasterskiej na bieżący tydzień:

• Poniedziałek – Jugowa – Od Państwa Kocór ( nr 82 ) do Państwa Arendarczyk ( nr 2 ) Od Państwa Sadło ( nr 39 ) do Państwa Pitura ( nr 33 )
    • Wtorek– Jugowa – Od Państwa Rój ( nr 71 ) do Państwa Grabowskich ( nr 7 ); Od Państwa Koza ( nr 47 ) do Państwa Gąsior ( nr 51 )
      Środa – Jugowa – Od Państwa Szewczyk (nr 8) do Państwa Kasprzyk ( nr 55 ); Od Państwa Reczyńskich ( nr 28 ) do Pani Rogalskiej ( nr 16)