Z życia parafii

Maryjo, Tyś wiarą, nadzieją, miłością

13. października odprawiliśmy ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Gromadząc się  w kościele o godz. 17:00 podziękowaliśmy Matce Bożej Fatimskiej za jej opiekę oraz wstawiennictwo za nas u Naszego Ojca w Niebie. Mszy św. w tym dniu przewodniczył, zaproszony przez ks. proboszcza, ks. Krzysztof Ora – Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Świdnickiej Kurii. Wraz z Księdzem Krzysztofem Mszę św. koncelebrowali kapłani z naszej parafii: ks. proboszcz Andrzej Walerowski oraz ks. prałat senior Wenancjusz Róg.

Po zakończeniu Mszy św. odbyła się procesja. Figurę Matki Bożej Fatimskiej przez całą trasę nieśli strażacy z OSP Dobromierz. Natomiast poszczególne cząstki różańca świętego odmawiały dzieci oraz przedstawicielki Matek Różańcowych.

Dziękujemy mieszkańcom Dobromierza za przystrojenie Figury Matki Bożej.

Również dziękujemy wszystkim wiernym, którzy uczestniczyli w Nabożeństwach Fatimskich i już dziś wszystkich zachęcamy bardzo gorąco do udziału w Nabożeństwie Fatimskim, które się odbędzie 13. maja 2013 r. !