Skontaktuj się z nami

Jeśli masz do nas jakieś pytania. Wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

74 858 61 15 basiunia0712@gmail.com

Lipcowe Nabożeństwo Fatimskie

Po raz kolejny w naszej parafialnej tradycji zgromadziliśmy się 13 lipca w kościele pw. św. Apostołów Piotra i Pawła na Nabożeństwie ku czci Matki Boskiej Fatimskiej. Eucharystii przewodniczył ks. proboszcz Andrzej Walerowski, a wraz z nim koncelebrowali Ją – ks. prałat senior Wenancjusz Róg oraz o. Bogdan Dubieńczuk, który wygłosił Słowo Boże.

Bóg zapłać Wszystkim parafianom oraz gościom za uczestnictwo w Nabożeństwie Fatimskim, szczególne podziękowania składamy mieszkańcom Pietrzykowa za przystrojenie figurki Matki Bożej !

Już dziś zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie, które odbędzie się 13 sierpnia